Мережа гуртків Центру дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка

№ з/п П. І. Б. Назва гуртка
1. Чучаєв Олександр Володимирович Євроклуб «Прометей»
2. Борисенкова Тамара Володимирівна «Вишивання»
3. Варецька Світлана Юзефівна “Чомучка”
4. Слупська Оксана Григорівна “Основи учнівського самоврядування”
5. Кравець Василь Іванович "Спортивне орієнтування", «Краєзнавчий»
6. Мимрук Віталій Григорович “Ракетомодельний”, "Повітряні змії”
7. Говорун Ліна Володимирівна “Краєнавчо - народознавчий”
8. Головко Сергій Володимирович “Туристсько-краєзнавчий”, «Екологічний»
9. Дорош Тамара Григорівна “Петриківський розпис”, "Ілюстративне малювання"
10. Ніколайчук Світлана Володимирівна «Юні майстрині»
11. Безкоровайна Катерина Леонідівна Хореографічний “Віночок”
12. Марталога Валерій Васильович “Судномодельний”, ”Ракетомодельний”, «Повітр. змії»
13. Княгніцька Любов Миколаївна “Природа і фантазія”
14. Коцюруба Микола Павлович Відеогурток “Крок”
15. Коцюруба Ольга Дмитрівна Фотогурток “Кадр”
16. Новіцький Едуард Федорович Хореографічний “Веселка”
17. Томаченко Тетяна Борисівна Декоративно-прикладний “Рукавичка"
18. Івашкевич Тетяна Володимирівна «Краєзнавчо-народознавчий»
19. Поступальська Наталя Микитівна Народознавчий «Оберіг» , «Лідер»
20. Золотоверх Юлія Іванівна Екологічний «Оберіг»
21. Кідіна Оксана Віталіївна Декоративно-прикладний «Веселка»
22. Лагута Олена Володимирівна «Художня кераміка», «Чудо палітра»
23. Мельник Леонід Анатолійович «Картинги»
24. Пишнюк Тетяна Леонідівна «Юний еколог»
25. Гаврилюк Микола Іванович Хореографічний «Джерельце»
26. Батенко Володимир Миколайович Вокальний «Співучі серця»
27. Стародубовська Людмила Йосипівна «Мистецтво і фантазія»
28. Гончар Григорій Дмитрович Вокальний «Юність»
29. Чирка Юрій Ярославович Декоративно-прикладний «Умілець»
30. Лаценюк Олександр Володимирович «Технічна творчість»
31. Царенко Неля Василівна «Історичне краєзнавство»
32. Царенко Максим Григорович «Феєрія мандрів»
33. Макарюк Анастасія Ігорівна «Екологічний»
34. Маслій Олег Сергійович «Технічний»
35. Дудар Наталія Валентинівна Практичний психолог
36. Загальська Ірина Петрівна «Берегиня»
37. Вороновська Тетяна Дмитрівна «Пролісок»
38. Єремчук Вікторія Борисівна «Подарунок»
39. Лустенко Вадим Вікторович Духовий оркестр
40. Дубенчук Леонід Ілліч Технічна творчість
41. Шапранова Крістіна Констянтинівна «Юні художники»
42. Смілянець Людмила Володимирівна «Юні майстрині»

 

Адреса ЦДЮТ: м. Ульяновка, вул. Леніна, 41
тел. 097-811-24-51

 

Інформація з сайту - cdut-ulianovka.klasna.com

Контакти

Чат
Чат "Ульяновка"

E-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бажаєте допомогти?
Побажання та пропозиції


Цвіт яблуневих садів,
Де ще такі є поля,
Колос дорідних хлібів –

Де ще така є земля,
Дивні серпанки.
Рідна Ульяновщина моя!

Алла Ізовіта