День відкритих дверей в Ульяновському ПТУ №11

Серед соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича, які на сьогодні впроваджуються у державі, будівництво - один із пріоритетних напрямків. У рамках тижня із підтримки будівництва у районі 31 липня в Ульяновському професійно-технічному училищі №11 пройшов день відкритих дверей. Цього дня випускники шкіл нашого та сусідніх районів мали можливість побачити матеріально-технічну базу училища, кабінети, майстерні, познайомитися з викладачами та майстрами.

 

Заступник директора ПТУ з навчальної роботи Олена Миколаївна Швець ознайомила присутніх з історією училища та спеціальностями, які воно пропонує абітурієнтам на сьогоднішній день. Професія штукатура-лицювальника конкурентоспроможна, її фахівців готують лише два училища області. Електрогазозварників у західному регіоні випускає єдине наше Ульяновське училище.

Михайло Станіславович Чорноводський, - старший майстер, провів екскурсію по училищу. Діти та їхні батьки, побувавши у різнопрофільних майстернях, кабінетах, наочно побачили приміщення, в яких займаються діти, та дізналися про пропоноване дозвілля. А в цьому плані учням є з чого вибирати: спортивна та тренажерна зали, секції футболу та настільного тенісу, шахи, гуртки театрального та вокального мистецтва, гурток ужитково-прикладного мистецтва.

Крім суто будівельних професій електрогазозварника, штукатура, лицювальника-плиточника, Ульяновське ПТУ №11 пропонує такі спеціальності, як слюсар з ремонту автомобілів, машиніст крана автомобільного, кухар-кондитер, повар, кравець.

Деякі абітурієнти, почувши хибну інформацію про те, що училище закривається, вже дізналися про умови навчання в інших закладах. Проте, як запевняє керівництво ПТУ №11, училище працювало і буде працювати, а подібні чутки не мають ніякого підґрунтя. Тож, шановні абітурієнти, будьте патріотами рідного краю. Вступайте саме до місцевого училища. На вас чекає цікаве навчання та насичене дозвілля.

 

Газета "Слово і Час", №65, 3 серпня 2013 року

Контакти

Чат
Чат "Ульяновка"

E-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бажаєте допомогти?
Побажання та пропозиції


Цвіт яблуневих садів,
Де ще такі є поля,
Колос дорідних хлібів –

Де ще така є земля,
Дивні серпанки.
Рідна Ульяновщина моя!

Алла Ізовіта