Хочеш змін - дій!

Набридли ями на дорогах Ульяновки і району? Тоді до ваших послуг сайт УкрЯма – громадська ініціатива, яка допомагає українцям боротись з проблемами дорожнього покриття в країні – ямами, вибоїнами, а також бездіяльністю різноманітних служб щодо їх усунення.

На  сайті детально висвітлено процес подачі скарг на бездоріжжя в місцеві ДАІ, розміщена корисна інформація з цього приводу, зразки документів, тощо. Згідно з законодавством України після подачі заяви в ДАІ термін очікування на реакцію служб - 31 день. Після цього можна подавати скаргу на бездіяльність в прокуратуру.

На сайті пропонується також завантажувати фото ям, а також повний опис дефектів дороги. Після цього вмикається лічильник днів. Через 31 день знову пропонується висвітлити результат чи його відсутність. Якщо яма на місці, пропонується написати скаргу в прокуратуру. Якщо всі ці засоби не допомогли, творці сайту пропонують свою допомогу у з’ясуванні окремої ситуації. Таким чином інформація про стан доріг в Україні перебуватиме на громадському контролі.

 

Сайт УкрЯми
Додати дорожній дефект
Спільнота проекту УкрЯми

Контакти

Чат
Чат "Ульяновка"

E-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бажаєте допомогти?
Побажання та пропозиції


Цвіт яблуневих садів,
Де ще такі є поля,
Колос дорідних хлібів –

Де ще така є земля,
Дивні серпанки.
Рідна Ульяновщина моя!

Алла Ізовіта