Online games   [ Play Free Online Games, sports games, massive multiplayer games, action games, puzzle games, flash games and more. ]
Блокування доступу до Однокласників чи Вконтакті - Телебачення,звязок,радіомовлення,інтернет. - Життя міста та району - Форум
  Головна    Фотоальбом    Форум    Знайомства    Вихід
[Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Модератор форуму: zak  
Форум » Життя міста та району » Телебачення,звязок,радіомовлення,інтернет. » Блокування доступу до Однокласників чи Вконтакті (Рекомендації по розблокуванню доступу)
Блокування доступу до Однокласників чи Вконтакті
Адмін Дата: Субота, 04.09.2010, 21:00 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 93
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Offline
Останнім часом почастішали випадки зараження комп’ютера вірусом, який блокує доступ до таких популярних соціальних мереж, як Однокласники, Вконтакті, Мейл РУ та інші.
Якщо при спробі зайти на один із вказаних сайтів, ви бачите повідомлення, що вас заблокували за розсилку спаму, чи якісь інші причини і пропонують, для розблокування, відправити СМС з кодом на короткий номер, це означає, що ви підхопили вірус. Ну, це більшість з Вас вже знає, тому майже ніхто не відправляє ніяких СМС.
Перше, що зазвичай роблять, це сканують комп’ютер антивірусною програмою, на наявність вірусів. Іноді програма знаходить якісь вірусі іноді ні, але результату це не дає, доступ до заблокованих сайтів, не відкривається. Єдине, що може змінитись, це те, що при намаганні зайти на ці сайти, сторінка взагалі не відкривається. Більшість з Вас знають, що вихід з ситуації переустановлення операційної системи. Але робити це заради одного чи двох сайтів не хочеться.
Я докладно розповім Вам, як розблокувати доступ до заблокованих сайтів, без переустановлення операційної системи.
Тож, спочатку потрібно обновити базу вашої антивірусної програми і просканувати весь комп’ютер на наявність вірусів. Далі, знаходите папку яка розташована тут C:\WINDOWS\system32\drivers\etc . В папці etc Ви побачите файл hosts. При спробі його відкрити Вам запропонують вибрати програму за допомогою якої це потрібно зробити. Відкривається він за допомогою блокнота. Відкривши цей файл, видаляйте звідти все, крім однієї стрічки: 127.0.0.1 localhost
Далі зберігаєте внесенні зміни в цьому файлі і закриваєте його.
Для перестраховки, можна ще раз просканувати комп’ютер на наявність вірусів.
Потім пробуєте зайти на сайт, який був не доступний. Якщо зайти вдалося, то змінюєте пароль в вашому профілі, та, на всякий випадок, пароль на e-mail який був вказаний при реєстрації на сайті. До речі, процедури з зміною паролів бажано періодично робити, особливо на mail.ru.
Бажаю успіхів.
 
Форум » Життя міста та району » Телебачення,звязок,радіомовлення,інтернет. » Блокування доступу до Однокласників чи Вконтакті (Рекомендації по розблокуванню доступу)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:
 

 
ulyanovka.org.ua © 2012 Створити сайт безкоштовно